Скрыть содержание

UTRUDNIENIA DROGOWE

W związku z remontem trasy węzła Porosły, można się spodziewać utrudnień w ruchu. Kierowców jadących od strony Warszawy prosimy o nie kierowanie się nawigacją GPS ponieważ wprowadza w błąd, najlepszy dojazd możliwy jest ul. Narodowych Sił Zbrojnych która kończy się nowym rondem na Al. Jana Pawła II, z ronda należy zjechać w pierwszy zjazd, jechać prosto w stronę Mcdonald, przed samym Mcdonald należy zawrócić w lewo i zjechać w pierwszy zjazd(w prawo, następnie w lewo) i jadąc prosto dojechać do ul. Hotelowej gdzie się znajdujemy.
Kierowcy jadący z centrum miasta również powinni kierować się do nowego ronda (dawniej skręt na ul. Narodowych Sił Zbrojnych), zjechać drugim zjazdem a następnie jechać prosto w stronę Mcdonald, przed samym Mcdonald należy zawrócić w lewo i zjechać w pierwszy zjazd(w prawo, następnie w lewo) i jadąc prosto dojechać do ul. Hotelowej gdzie się znajdujemy.

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте